Start arrow Legg til/ Endre Artikler
Friskt vær når Til Topps ble avsluttet Skriv ut E-post
torsdag 08. oktober 2009
Søndag 4. oktober ble Til Topps avsluttet. Skiklubben hadde ansvaret for å bemanne Bosbergheia og Skistua. Det var vind og regn/sluddbyger fra morgenen av og frem til kl 12.00.
pa040147-1.jpg 

En godt kledd Sverre Hosen tok i mot de som besøkte Bosbergheia denne søndagen.

Foto Sverre Hosen 

Det ble oppholdsvær utover dagen og noen turgåere stakk innom. 15 var innom Bosbergheia og 35 var innom på Skistua.
 pa040192-3.jpg

Denne familien la turen til Bosbergheia denne søndagen. De hadde gjort unna mange av toppene tidligere i sommer.

Foto Sverre Hosen 

Denne søndagen arrangerte NTNUI orientering sitt o-løp Hu og hei for 50. gang. Det er på 30 km og Bosbergheia var post 7. Når løperne kom hit hadde de raskeste brukt 3 timer og 10 minutter, flere kom mye senere. Herfra var det 6 km igjen til mål.
 thumb_pa040166-2.jpg

Start nr 311 var førstemann til passering.

Foto Sverre Hosen 

 thumb_pa040203-4.jpg

Forrige gang disse to var her oppe på Bosbergheia, fullførte de alle syv toppene i løpet av 10 timer og 50 minutter. Det er meget sterkt. de brukte sykkel, ogsprang der sykling ikke var mulig. Denne gangen hadde de brukt over fire timer frem hit.

Foto Sverre Hosen

 

 

Hovedsamarbeidspartnere

logo-adresseavisen.jpg
bunnpris
 sp1_logo.gif
 

Ski og Skismøring

Sportsbua
Rode
 

Samarbeidspartnere

detnorske.jpg
 motortrade.jpg
sportsbua.jpg
prima-logo_2009.jpg
trykkpartner_logo.jpg
2010nonstop.jpg
kaffe
logo_falkanger
optimum.jpg
maske_gruppen
axess